Minecraft Studentský / sportovní batoh Výprodej

Minecraft Studentský / sportovní batoh

590 Kč s DPH
487,60 Kč bez DPH

Minecraft Studentský/sportovní batoh - zelená a šedá barva. Dvoukomorový s perforovanými kapsami na nápoje. Kvalitní materiál s polstrovanými popruhy.

Doplněk Batohy
  •  Poslední 2 kusy
Produkt je legálně licencován a prodáván se souhlasem vlastníků licenčních práv.
Dostupné i na prodejně za stejnou cenu.
Hned zítra do 15:00 hod. předáme dopravci.
Balíkovna 49,- Kč
Zásilkovna 89,- Kč
Česká pošta 99,- Kč


Materiál: 100% polyester
Barva: zelená, šedá
Určení: pro chlapce i dívky
Údržba:

Dvoukomorový

S bočními perforovanými kapsami na nápoje

Rozměry: 40 x 30 x 13 cm, i na A4

Kvalitní, pevný materiál

Polstrované popruhy

Minecraft Studentský / sportovní batoh

Minecraft Studentský / sportovní batoh je ideálním společníkem pro všechny malé nadšence Minecraftu, kteří se potřebují dostat do školy, na trénink nebo na výlety. Tento batoh kombinuje stylový design, praktické funkce a kvalitní provedení, čímž zaručuje maximální spokojenost vašich dětí.

Barva tohoto batohu je zelená s šedými akcenty, což mu dodává svěžest a dynamiku. Navíc je vyrobený z 100% polyesteru, což znamená, že je trvanlivý a odolný vůči každodennímu používání.

Batoh je dvoukomorový, což umožňuje efektivní uspořádání školních pomůcek nebo sportovního vybavení. Boční perforované kapsy na nápoje jsou praktickým řešením pro snadný přístup k pití i během pohybu.

S rozměry 40 x 30 x 13 cm, tento batoh pojme i formát A4, takže se do něj bez problémů vejde vše potřebné. Kvalitní materiál a polstrované popruhy zajišťují pohodlné nošení a dlouhou životnost batohu.

Nejenže tento batoh splní všechny potřeby vašich dětí, ale také zaručí, že budou vždy styloví a připravení na všechna dobrodružství. Dejte jim Minecraft Studentský / sportovní batoh a přiveďte do jejich života trochu zábavy a praktičnosti.