Králíček Bing pyžamo modro červené 116

Králíček Bing pyžamo modro červené 116

Je nám líto. Tento produkt je momentálně vyprodaný.

Pohodlné dětské pyžamo Králíček Bing s dlouhým rukávem a kalhoty o velikosti 116. Chlapecké pyžamo je vyrobeno z materiálu, kterým je bavlna. Převládající barva pyžama je červená a modrá.

Velikost 116 / 5-6 let
  • Produkt není určen k prodeji.
Produkt je legálně licencován a prodáván se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Králíček Bing pyžamo modro červené 116

Králíček Bing pyžamo v modro-červeném provedení ve velikosti 116 je perfektním dárkem pro malé dobrodruhy ve věku 5-6 let. Toto úžasné pyžamo s dlouhým rukávem bylo navrženo s důrazem na pohodlí a styl, což z něj činí ideální volbu pro vaše malé miláčky.

Vyrobeno z 100% bavlny, toto pyžamo je měkké, příjemné na dotek a zároveň prodyšné, což zajišťuje, že vaše děti budou spát klidně a pohodlně.

Jeho výrazná červeno-modrá barva připomíná postavičku Králíčka Binga, což udělá vašim dětem radost. Budou se těšit na večery, kdy si budou moci obléci toto úžasné pyžamo.

Velikost 116 je určena pro děti o výšce 112-116 cm, což znamená, že pyžamo bude perfektně sedět a poskytne jim dostatek prostoru pro pohyb při zachování pohodlí.

Učiňte svým dětem radost a připravte jim pohodlný spánek s tímto Králíček Bing pyžamem. Zakupte ho ještě dnes a udělejte vašim malým dobrodruhům nezapomenutelný dárek!