Minecraft pyžamo Creeper 140

Minecraft pyžamo Creeper 140

Je nám líto. Tento produkt je momentálně vyprodaný.

Pohodlné dětské pyžamo Minecraft s krátkým rukávem a kraťasy o velikosti 140. Chlapecké pyžamo je vyrobeno z materiálu, kterým je bavlna. Převládající barva pyžama je zelená, modrá a šedá.

Velikost 140 / 9-10 let
  • Produkt není určen k prodeji.
Produkt je legálně licencován a prodáván se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Minecraft pyžamo Creeper 140

Minecraft pyžamo Creeper 140 je nejen pohodlným společníkem vašich dětí v noci, ale také způsobem, jak jim přinést dobrodružství a radost ze světa Minecraft. Toto pyžamo s krátkými rukávy a kraťasy je ideální pro chlapce ve věku 9-10 let, kteří měří mezi 135 - 140 cm.

Barva pyžama v zelené, modré a šedé kombinaci spolu s motivem Creepera, známou postavou z Minecraftu, dodá vašim malým hrdinům nejen pohodlí, ale také vlastní herní styl. Materiál je vyroben z 100% bavlny, což zajišťuje měkkost a komfort během nočního odpočinku.

Velikost 140 je ideální pro děti ve věku 9-10 let s výškou mezi 135 a 140 cm. To znamená, že toto pyžamo je skvělým doplňkem pro všechny malé nadšence Minecraftu, kteří se rádi těší na hru nejen ve dne, ale i v noci.

Minecraft pyžamo Creeper 140 není jen o pohodlném spánku, ale také o dobrodružstvích a zábavě. Dodejte svým dětem radost a pohodlí s tímto unikátním pyžamem, které je vhodné pro všechny, kdo chtějí své malé hrdiny potěšit a udělat jim radost.