Minecraft pyžamo Creeper a TNT 140

Minecraft pyžamo Creeper a TNT 140

Je nám líto. Tento produkt je momentálně vyprodaný.

Pohodlné dětské pyžamo Minecraft s krátkým rukávem a kraťasy o velikosti 140. Chlapecké pyžamo je vyrobeno z materiálu, kterým je bavlna. Převládající barva pyžama je modrá a šedá.

Velikost 140 / 9-10 let
  • Produkt není určen k prodeji.
Produkt je legálně licencován a prodáván se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Minecraft pyžamo Creeper a TNT 140

Rozmazlujte svého malého hrdinu s Minecraft pyžamem Creeper a TNT ve velikosti 140, které je ideálním způsobem, jak zpříjemnit spánek pro děti ve věku 9-10 let a výškou 135 - 140 cm. Tohoto pyžama s krátkými rukávy a kraťasy jistě ocení všichni milovníci populární hry Minecraft.

Vyrobeno z 100% bavlny, toto pyžamo nabízí maximální pohodlí a měkkost, což zajišťuje, že vaše dítě bude mít příjemný spánek a bude se cítit svěže ráno. Modro-šedá barva pyžama připomíná ikonické Creeper a TNT prvky z Minecraftu, což dělá spaní v tomto pyžamu nejen pohodlným, ale i zábavným dobrodružstvím.

Toto pyžamo je speciálně určeno pro chlapce, kteří mají rádi herní svět Minecraft. Nechte svého malého dobrodruha vstoupit do světa hry i během spánku a přineste mu nejen kvalitní odpočinek, ale také radost z nositelného uměleckého díla.

S Minecraft pyžamem Creeper a TNT 140 dáváte svému dítěti více než jen oblečení na spaní - dáváte mu zážitek a zábavu, které budou dělat spaní ještě příjemnějším. Dopřejte svým malým dobrodruhům to nejlepší, co svět Minecraftu může nabídnout, a to i ve chvílích klidu a spánku.