Tlapková patrola plastová láhev s vysouvacím brčkem
Výprodej

Tlapková patrola plastová láhev s vysouvacím brčkem

Je nám líto. Tento produkt je momentálně vyprodaný.

Tlapková patrola plastová láhev s vysouvacím brčkem je skvělým dárkem pro všechny malé fanoušky této oblíbené pohádky. Láhev je vyrobena z odolného plastu a je BPA-free, takže je bezpečná pro děti. Má objem 410 ml a je vhodná pro chlapce i dívky.

Doplněk Láhve
  • Produkt není určen k prodeji.
Produkt je legálně licencován a prodáván se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Tlapková patrola plastová láhev s vysouvacím brčkem

Představujeme vám plastovou láhev s vysouvacím brčkem Tlapková patrola – ideální společník pro malé dobrodruhy, kteří milují dobrodružství se svými oblíbenými postavičkami! Tato laskavě navržená láhev se stane skvělým společníkem vašich dětí na cestách, ve škole nebo při hrách.

S žlutou a modrou barvou přináší tato láhev radostnou a hravou atmosféru, která zaručeně potěší jak chlapce, tak dívky. Vyrobená z 100% plastu je lehká a zároveň odolná, aby vydržela každodenní dobrodružství malých hrdinů.

S objemem 410 ml je tato láhev dostatečně velká na to, aby uchovala dostatek tekutin pro vaše děti, zatímco jsou ve škole, na výletech nebo na sportovních aktivitách. Její rozměry 17,8 x 7,4 x 6,4 cm jsou praktické a snadno se vejde do batohu či tašky.

Láhev je vybavena šroubovacím uzávěrem, který zajišťuje bezpečné uzavření a minimalizuje riziko úniku tekutin. Vysouvací brčko zase usnadňuje pití a zabraňuje nepříjemnému rozlití. Tato láhev nejenže uspokojí vaše děti svým zábavným designem, ale také vám dodá klid, že jsou dobře hydratovaní a připraveni na každou výzvu.