Pokémon tričko Pikachu modré 116/122

Pokémon tričko Pikachu modré 116/122

Je nám líto. Tento produkt je momentálně vyprodaný.

Dětské tričko Pokémon s dlouhým rukávem o velikosti 122. Chlapecké tričko je vyrobeno z materiálu, kterým je bavlna. Na celkovém designu se podílí modrá barva.

Velikost 122 / 6-7 let
  • Produkt není určen k prodeji.
Produkt je legálně licencován a prodáván se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Pokémon tričko Pikachu modré 116/122

Pokémon tričko Pikachu modré 116/122 je dokonalým způsobem, jak udělat radost malým nadšencům Pokémon světa. Toto dlouhým rukávem tričko je navrženo s ohledem na styl, pohodlí a hravost, která potěší všechny chlapce ve věku 6-7 let s výškou 117 - 122 cm.

Jasně modrá barva trička evokuje dobrodružnou atmosféru Pokémon světa, což udělá každého malého fanouška nadšeným. Vyrobeno z 100% bavlny, toto tričko je nejen měkké na pokožce, ale také prodyšné a vhodné pro každodenní nošení.

Nemůže chybět ikonický motiv postavy Pikachu, který je na tričku zobrazen. Tím se stává tento kousek nejen módním, ale také zábavným a hravým.

Pokémon tričko Pikachu modré 116/122 je skvělým dárkem pro všechny děti, které propadly kouzlu Pokémon světa. Toto tričko je nejen praktickým oblečením, ale také způsobem, jak vyjádřit svou náklonnost k těmto roztomilým postavičkám.

Vytvořte úsměv na tváři svých malých nadšenců tímto stylovým a roztomilým tričkem, které zaujme nejen děti, ale i všechny kolemjdoucí.