Minecraft tričko Zombies modré 134

Minecraft tričko Zombies modré 134

Je nám líto. Tento produkt je momentálně vyprodaný.

Dětské tričko Minecraft s krátkým rukávem o velikosti 134. Chlapecké tričko je vyrobeno z materiálu, kterým je bavlna. Tričko z velké části zaplňuje barva modrá.

Velikost 134 / 8-9 let
116 128 134 140 152
  • Produkt není určen k prodeji.
Produkt je legálně licencován a prodáván se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Minecraft tričko Zombies modré 134

Minecraft tričko Zombies modré ve velikosti 134 je skvělým způsobem, jak udělat vašim malým hráčům věku 8-9 let radost. S touto stylovou a pohodlnou volbou mohou své herní nadšení propojit s módním vzhledem, a to v barvě modré, která dodává tričku svěžest a energii.

Tričko je krátkého rukávu a má velikost odpovídající dětem v rozmezí 8-9 let, měřícím mezi 129 - 134 cm. Jeho design s motivem Zombies z populární hry Minecraft potěší všechny fanoušky tohoto světa a dá jim možnost ukázat svou vášeň i v každodenním životě.

S Minecraft tričkem Zombies modré získáte nejen výrazné oblečení, ale také kvalitní materiál. Tričko je vyrobeno z 100% bavlny, což zajišťuje pohodlí a volnost pohybu. Je ideální pro aktivní děti, které si rády hrají a pobíhají.

Určeno speciálně pro chlapce, toto tričko je skvělým dárkem pro narozeniny, svátek nebo prostě jen tak, abyste udělali malým hráčům radost. Dejte jim možnost vyjádřit svou lásku k Minecraftu a zároveň vypadat skvěle a stylově s Minecraft tričkem Zombies modré.

Podobné produkty

Minecraft tričko BOOM modré 134

Minecraft tričko BOOM modré 134

227 Kč
Poslední 2 kusy
 134 / 8-9 let