Pokémon karty 1 balíček Scarlet and Violet

Pokémon karty 1 balíček Scarlet and Violet

159 Kč s DPH
131,41 Kč bez DPH

Rozveselte malé nadšence Pokémonů s 1 balíčkem Scarlet and Violet karet! Obsahuje 10 náhodně namíchaných karet. Vytvořte zábavné chvíle plné dobrodružství!

Doplněk Karty
  •  Skladem
Produkt je legálně licencován a prodáván se souhlasem vlastníků licenčních práv.
Dostupné i na prodejně za stejnou cenu.
V pondělí 25.9. do 15:00 hod. předáme dopravci.
Balíkovna 49,- Kč
Zásilkovna 89,- Kč
Česká pošta 99,- Kč


Určení: pro chlapce i dívky

1 balíček - 10 náhodně namíchaných karet

Pokémon karty 1 balíček Scarlet and Violet

Přineste do světa Pokémonů ještě více radosti s balíčkem Pokémon karet Scarlet and Violet! Tento balíček je plný vzrušení, strategie a neuvěřitelných dobrodružství, která potěší nejmenší i dospělé fanoušky.

Jeden balíček obsahuje 10 náhodně namíchaných karet, které přinášejí do hry různorodé postavy, schopnosti a taktiky. Děti mohou odhalit své oblíbené postavy a postavit se do role trenéra Pokémonů, aby zažily vzrušující souboje a dobyla nová dobrodružství.

Tyto Pokémon karty jsou určeny pro chlapce i dívky, takže si je mohou užít všichni, kteří mají rádi svět Pokémonů. Kromě toho, že jsou karty zábavné a vzrušující, podporují také strategické myšlení, plánování a komunikaci, což je skvělý způsob, jak rozvíjet důležité dovednosti.

Balíček Scarlet and Violet obsahuje karty s různými druhy Pokémonů, schopnostmi a taktikami, což umožňuje hráčům vytvořit si své vlastní strategie a taktiky pro souboje. To všechno přispívá k pestrosti a zábavě při hraní.

Tím, že si pořídíte tento balíček Pokémon karet, získáte nejen zábavnou a vzrušující hru, ale také skvělý způsob, jak udělat radost nejmenším a zároveň podpořit jejich kreativitu, strategické myšlení a sociální interakce.