Minecraft plavky Boom černé vel. 134

Minecraft plavky Boom černé vel. 134

Je nám líto. Tento produkt je momentálně vyprodaný.

Originální plavky Minecraft Boom pro malé fanoušky. Vhodné pro děti ve věku 8-9 let. Pohodlné a odolné plavky z 85% polyesteru a 15% elastanu. Snadná údržba.

Velikost 134 / 8-9 let
  • Produkt není určen k prodeji.
Produkt je legálně licencován a prodáván se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Minecraft plavky Boom černé vel. 134

Připravte svého malého dobrodruha na letní dobrodružství s Minecraft Plavky Boom Černé vel. 134. Tyto plavky spodní díl trenýrky jsou určeny pro chlapce ve věku 8-9 let s výškou mezi 129 - 134 cm. Díky modernímu designu a odolnému materiálu jsou ideální volbou pro každý den strávený u vody.

Plavky mají pohodlný střih, který umožňuje volnost pohybu a zároveň skvěle ladí s dětskými postavami. Barva plavek je kombinací černé a zelené, což dodává plavkám hravý vzhled inspirovaný oblíbenou hrou Minecraft. Materiál složený z 85% polyesteru a 15% elastanu zajistí pohodlí i odolnost vůči vodě.

Tyto plavky jsou ideální volbou pro všechny rodiče, kteří chtějí udělat svým dětem radost. Nejenže budou vaše děti vypadat stylově, ale budou mít také pohodlný a bezpečný zážitek při koupání. Plavky jsou skvělým doplňkem každého letního dne stráveného u vody, ať už na pláži nebo u bazénu. Dejte svým malým dobrodruhům šanci vstoupit do světa letní zábavy s plavkami inspirovanými jejich oblíbenou hrou Minecraft.