Minecraft plavky Creeper modré vel. 116

Minecraft plavky Creeper modré vel. 116

Je nám líto. Tento produkt je momentálně vyprodaný.

Zelená a modrá dobrodružství pro vaše děti! Objevte Minecraft plavky Creeper v velikosti 116, které zvýrazní jejich letní radovánky. Stylový design, pohodlný střih.

Velikost 116 / 5-6 let
  • Produkt není určen k prodeji.
Produkt je legálně licencován a prodáván se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Minecraft plavky Creeper modré vel. 116

Oživte léto pro vaše malé dobrodruhy s našimi neodolatelnými Minecraft plavkami Creeper, nyní i ve velikosti 116! Tyto plavky jsou zcela novým způsobem, jak propojit herní svět s vodními radovánkami.

S kombinací zelené a modré barvy, která působí hravě a svěže, jsou tyto plavky přímo stvořeny pro mladé vodní nadšence. Díky složení 85% polyesteru a 15% elastanu nabízejí nejen pohodlný střih, ale také odolnost proti vodě, aby vaše dítě mohlo nerušeně užívat vodu.

Motiv Creepera na plavkách přidává herní atmosféru každému dnu na pláži nebo u bazénu. Tyto plavky jsou vhodné pro všechny děti, které touží po dobrodružstvích, ať už ve virtuálním světě, nebo v reálném vodním prostředí.

Dejte svým dětem dar, který září radostí i herním nadšením. Vyberte velikost 116 a objednejte tyto úžasné Minecraft plavky Creeper ještě dnes. Každý skok do vody se tak stane novým dobrodružstvím!

Podobné produkty

Minecraft plavky Boom černé vel. 116

Minecraft plavky Boom černé vel. 116

247 Kč
Skladem
 116 / 5-6 let