Pokémon osuška Pikachu

Pokémon osuška Pikachu

Je nám líto. Tento produkt je momentálně vyprodaný.

Udělejte radost malým nadšencům Pokémona s osuškou Pikachu! Žlutá a modrá barva, 100% polyester. Velikost 140x70 cm, pro chlapce i dívky.

Doplněk Osušky
  • Produkt není určen k prodeji.
Produkt je legálně licencován a prodáván se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Pokémon osuška Pikachu

Přineste svým malým dobrodruhům nekonečnou radost s Pokémon osuškou Pikachu. Tato osuška je dokonalým společníkem po koupání, na pláži nebo při relaxaci u bazénu. S pestrou žlutou a modrou barvou a rozměry 140x70 cm poskytuje dostatečně prostorné a pohodlné místo, kde se vaše dítě může zabalit a cítit se jako skutečný Pokémon trenér.

Vyrobeno z kvalitního 100% polyesteru, tato osuška je nejen mimořádně měkká a příjemná na dotek, ale také velmi trvanlivá a odolná. Je určena pro chlapce i dívky, kteří jsou fanoušky Pokémon světa a chtějí si užívat nejen dobrodružství ve hře, ale i v každodenním životě.

Osuška Pikachu není jen praktickým doplňkem, ale také vynikajícím způsobem, jak udělat malým fanouškům radost. S touto osuškou se vaše dítě může cítit jako skutečný hrdina, který se vydal na svou vlastní cestu za dobrodružstvím. Dávejte svým malým dobrodruhům to nejlepší s Pokémon osuškou Pikachu, která jim přinese pohodlí a radost ve všech svých dobrodružstvích.