Dětská tepláková souprava Tlapková Patrola Team 98/104

Dětská tepláková souprava Tlapková Patrola Team 98/104

Je nám líto. Tento produkt je momentálně vyprodaný.

Oživte dobrodružství s Tlapkovou Patrolovou teplákovou soupravou Team! Velikost 104, modrá a šedá barva. Ideální pro chlapce ve věku 3-4 roky.

Velikost 104 / 3-4 roky
104 116 128
  • Produkt není určen k prodeji.
Produkt je legálně licencován a prodáván se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Dětská tepláková souprava Tlapková Patrola Team 98/104

Tlapková Patrola tepláková souprava Team je naprostým zásahem pro ty, kteří chtějí udělat své malé šťastnými. Tato vynikající souprava nejen zajišťuje komfort a volnost pohybu, ale také přichází s moderním designem, který potěší jak děti, tak i rodiče.

Tato skvělá tepláková souprava je vhodná pro děti ve věku 3-4 roky s postavou 98-104 cm. Vrchní díl je okázale modré barvy, která hned na první pohled upoutá pozornost. Spodní díl, elegantně šedý, vytváří skvělý kontrast a společně tvoří perfektní kombinaci barev.

Vrchní díl soupravy je vyrobený z 100% bavlny, což zaručuje pohodlí během celého dne. Spodní díl je vyrobený z 93% bavlny a 7% polyesteru, což znamená, že je pohodlný, elastický a odolný. Tato tepláková souprava je speciálně určená pro chlapce, kteří se chtějí cítit pohodlně a zároveň stylově.

Tlapková Patrola je mezi dětmi velmi oblíbenou značkou a tato souprava jim umožní nosit své hrdiny nejen na srdci, ale také na oblečení. Umožněte svým malým dobrodruhům prožívat svá dobrodružství ve stylu a pohodlí této úžasné soupravy!