Pokémon sběratelské A4 album na karty Charizard

Pokémon sběratelské A4 album na karty Charizard

799 Kč s DPH
660,33 Kč bez DPH

Sbírejte Pokémon karty v A4 albu Charizard! Černá a oranžová barva. Uloží až 360 karet. S elastickým uzavřením popruhu je to ideální dárek pro sběratele!

Doplněk Karty
  •  Skladem
Produkt je legálně licencován a prodáván se souhlasem vlastníků licenčních práv.
Dostupné i na prodejně za stejnou cenu.
Hned zítra do 15:00 hod. předáme dopravci.
Balíkovna 49,- Kč
Zásilkovna 89,- Kč
Česká pošta 99,- Kč


Barva: černá, oranžová
Určení: pro chlapce i dívky

20 stránek

Každá stránka pojme 18 karet

Do alba se vejde až 360 karet

Elastické uzavření popruhu

Pokémon sběratelské A4 album na karty Charizard

Pokud hledáte dokonalý způsob, jak uspořádat a ochránit svou sbírku karet Pokémon, máme pro vás skvělý produkt! Sběratelské A4 album na karty Charizard je nejen praktickým, ale i stylovým způsobem, jak uchovávat vaše oblíbené karty a sdílet je s přáteli.

Toto kvalitní album je k dispozici v elegantní černé a oranžové barvě, která zaujme nejen malé, ale i velké fanoušky. Je určeno pro chlapce i dívky, kteří chtějí uchovat své pokémoní poklady v bezpečí a s stylem.

Album obsahuje 20 stránek, každá z nich pojme až 18 karet, což znamená, že do alba se celkem vejde až 360 karet. To znamená, že můžete uspořádat svou sbírku podle svého gusta a snadno do ní přidávat nové karty.

Elastické uzavření popruhu zajišťuje, že vaše karty zůstanou v albu pevně a bezpečně. Toto A4 album na karty Charizard je ideálním dárkem pro všechny, kteří chtějí uchovat svou sbírku karet s láskou a péčí. Buďte připraveni na pokémoní dobrodružství s tímto úžasným sběratelským albem!