Tlapková Patrola osuška Friends

Tlapková Patrola osuška Friends

Je nám líto. Tento produkt je momentálně vyprodaný.

Tlapková patrola osuška friends. Roztomilá osuška pro chlapce s motivy oblíbených psích hrdinů, která vašeho malého hrdinu určitě nadchne.

Doplněk Osušky
  • Produkt není určen k prodeji.
Produkt je legálně licencován a prodáván se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Tlapková Patrola osuška Friends

Tlapková Patrola osuška Friends je skvělým způsobem, jak udělat vaše nejmenší šťastnými po koupání. S touto osuškou nejenže jim poskytnete pohodlí a teplo, ale také je zábavný a stylový doplněk do koupelny.

Osuška má krásnou kombinaci zelené a modré barvy, která z ní dělá nejen praktický, ale také vizuálně atraktivní kousek. Materiál je vyrobený z 100% polyesteru, což zajišťuje rychlé schnutí a měkkost na dotek. Tato osuška je určena pro chlapce, kteří si rádi po koupání obmotají kolem sebe něco útulného a pohodlného.

S velikostí 140x70 cm je tato osuška dostatečně prostorná a praktická. Je ideální pro rychlé a účinné usušení po koupání nebo plavání. Díky svému materiálu je osuška měkká na dotek a příjemná na nošení.

Tlapková Patrola osuška Friends je skvělým dárkem pro všechny malé fanoušky Tlapkové Patroly, kteří si zaslouží nejen funkční, ale také stylový a zábavný doplněk do svého koupelnového rituálu. Učiňte koupání ještě radostnějším s touto úžasnou osuškou!