Pokémon vak na záda Pikachu

Pokémon vak na záda Pikachu

Je nám líto. Tento produkt je momentálně vyprodaný.

Pokud chcete potěšit malé dobrodruhy, máme pro vás Pokémon vak na záda Pikachu! Vhodný pro chlapce i dívky. Nabízí dostatek místa na všechny jejich poklady.

Doplněk Pytlíky na boty
  • Produkt není určen k prodeji.
Produkt je legálně licencován a prodáván se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Pokémon vak na záda Pikachu

Překvapte vaše malé nadšence Pokémonů tímto stylovým vakem na záda Pikachu! Tento všestranný vak je skvělým společníkem pro školu, volný čas nebo výlety a jistě potěší všechny malé fanoušky Pokémonů.

Barva vaku kombinuje černou a žlutou, což vytváří ikonický design s motivem Pikachu, který okamžitě přitáhne pozornost. Materiál je vyroben z 100% polyesteru, což zaručuje pevnost a odolnost, takže váš malý dobrodruh může vak nosit dlouho a s radostí.

Vak má rozměry 40 x 34 cm, což poskytuje dostatečný prostor pro uložení všech důležitých věcí. Jeho praktický design zahrnuje hlavní prostor s zipem, který udržuje věci bezpečné a organizované. Určeno pro chlapce i dívky, tento vak je skvělým dárkem pro každého, kdo miluje Pokémony a potřebuje stylový a funkční doplněk.

Nezáleží, zda je to do školy, na výlet nebo na hravý den venku, tento Pokémon vak na záda přidá vzrušení a radost do každého dne. Buďte součástí světa Pokémonů a udělejte radost vašim malým dobrodruhům tímto skvělým výrobkem.