Pokémon vak na záda Pikachu

Pokémon vak na záda Pikachu

217 Kč s DPH
179,34 Kč bez DPH

Pokud chcete potěšit malé dobrodruhy, máme pro vás Pokémon vak na záda Pikachu! Vhodný pro chlapce i dívky. Nabízí dostatek místa na všechny jejich poklady.

Doplněk Pytlíky na boty
  •  Skladem
Produkt je legálně licencován a prodáván se souhlasem vlastníků licenčních práv.
Dostupné i na prodejně za stejnou cenu.
Hned zítra do 15:00 hod. předáme dopravci.
Balíkovna 49,- Kč
Zásilkovna 89,- Kč
Česká pošta 99,- Kč


Materiál: 100% polyester
Barva: černá, žlutá
Určení: pro chlapce i dívky
Údržba:

Rozměry: 40 x 34 cm

Pokémon vak na záda Pikachu

Překvapte vaše malé nadšence Pokémonů tímto stylovým vakem na záda Pikachu! Tento všestranný vak je skvělým společníkem pro školu, volný čas nebo výlety a jistě potěší všechny malé fanoušky Pokémonů.

Barva vaku kombinuje černou a žlutou, což vytváří ikonický design s motivem Pikachu, který okamžitě přitáhne pozornost. Materiál je vyroben z 100% polyesteru, což zaručuje pevnost a odolnost, takže váš malý dobrodruh může vak nosit dlouho a s radostí.

Vak má rozměry 40 x 34 cm, což poskytuje dostatečný prostor pro uložení všech důležitých věcí. Jeho praktický design zahrnuje hlavní prostor s zipem, který udržuje věci bezpečné a organizované. Určeno pro chlapce i dívky, tento vak je skvělým dárkem pro každého, kdo miluje Pokémony a potřebuje stylový a funkční doplněk.

Nezáleží, zda je to do školy, na výlet nebo na hravý den venku, tento Pokémon vak na záda přidá vzrušení a radost do každého dne. Buďte součástí světa Pokémonů a udělejte radost vašim malým dobrodruhům tímto skvělým výrobkem.