Pokémon peněženka Pikachu

Pokémon peněženka Pikachu

Je nám líto. Tento produkt je momentálně vyprodaný.

Pokud chcete potěšit nejmenší, máme tu Pokémon peněženku Pikachu! V černé a žluté barvě, vhodná pro chlapce i dívky. Materiál 100% polyester zajišťuje odolnost.

Doplněk Peněženky
  • Produkt není určen k prodeji.
Produkt je legálně licencován a prodáván se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Pokémon peněženka Pikachu

Překvapte vaše malé nadšence Pokémonů touto skvělou peněženkou Pikachu! Tato peněženka je ideálním doplňkem, který jim přinese radost a praktičnost do každodenního života.

Barva peněženky je kombinací černé a žluté, což vytváří výrazný a hravý design s motivem Pikachu, který zaujme a potěší. Materiál je vyrobený z 100% polyesteru, což zajišťuje odolnost proti opotřebení a snadnou údržbu.

Rozměry peněženky jsou 13 x 8 x 1 cm, což ji dělá dostatečně prostornou pro uložení všech důležitých věcí. Vnitřní přihrádky jsou ideální pro uložení papírových bankovek, mincí a karet, čímž zajišťují pevné a organizované uspořádání.

Zapínání peněženky je zajištěno suchým zipem, který je snadno ovladatelný i malými rukama. Peněženka je určena pro chlapce i dívky, což ji činí skvělým dárkem pro všechny malé fanoušky Pokémonů bez ohledu na pohlaví.

Tato peněženka Pikachu nejenže poskytne úložný prostor pro peníze, mince a karty, ale také přinese radost a potěšení vašim dětem. Buďte součástí jejich Pokémon dobrodružství s touto stylovou a praktickou peněženkou.