Pokémon peněženka Pikachu

Pokémon peněženka Pikachu

247 Kč s DPH
204,13 Kč bez DPH

Pokud chcete potěšit nejmenší, máme tu Pokémon peněženku Pikachu! V černé a žluté barvě, vhodná pro chlapce i dívky. Materiál 100% polyester zajišťuje odolnost.

Doplněk Peněženky
  •  Skladem
Produkt je legálně licencován a prodáván se souhlasem vlastníků licenčních práv.
Dostupné i na prodejně za stejnou cenu.
Hned zítra do 15:00 hod. předáme dopravci.
Balíkovna 49,- Kč
Zásilkovna 89,- Kč
Česká pošta 99,- Kč


Materiál: 100% polyester
Barva: černá, žlutá
Určení: pro chlapce i dívky
Údržba:

Rozměry: 13 x 8 x 1cm

Vnitřní přihrádky na papírové bankovky, mince a karty

Zapínání na suchý zip

Pokémon peněženka Pikachu

Překvapte vaše malé nadšence Pokémonů touto skvělou peněženkou Pikachu! Tato peněženka je ideálním doplňkem, který jim přinese radost a praktičnost do každodenního života.

Barva peněženky je kombinací černé a žluté, což vytváří výrazný a hravý design s motivem Pikachu, který zaujme a potěší. Materiál je vyrobený z 100% polyesteru, což zajišťuje odolnost proti opotřebení a snadnou údržbu.

Rozměry peněženky jsou 13 x 8 x 1 cm, což ji dělá dostatečně prostornou pro uložení všech důležitých věcí. Vnitřní přihrádky jsou ideální pro uložení papírových bankovek, mincí a karet, čímž zajišťují pevné a organizované uspořádání.

Zapínání peněženky je zajištěno suchým zipem, který je snadno ovladatelný i malými rukama. Peněženka je určena pro chlapce i dívky, což ji činí skvělým dárkem pro všechny malé fanoušky Pokémonů bez ohledu na pohlaví.

Tato peněženka Pikachu nejenže poskytne úložný prostor pro peníze, mince a karty, ale také přinese radost a potěšení vašim dětem. Buďte součástí jejich Pokémon dobrodružství s touto stylovou a praktickou peněženkou.