Tlapková Patrola batoh Sky

Tlapková Patrola batoh Sky

Je nám líto. Tento produkt je momentálně vyprodaný.

Tento batoh s oblíbenou Skye z Tlapkové patroly je ideální pro holčičky od 3 let. Má dostatek prostoru pro vše, co potřebují, a je vyroben z odolného polyesteru.

Doplněk Batohy
  • Produkt není určen k prodeji.
Produkt je legálně licencován a prodáván se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Tlapková Patrola batoh Sky

Tlapková Patrola batoh Sky je ten správný společník pro všechny, kdo chtějí udělat své nejmenší šťastnými. Tento úžasný batoh zaručuje nejen pohodlí, ale také nadšení z moderního designu a praktických vlastností, které ocení jak děti, tak rodiče.

Batoh je ladně kombinované růžové a fialové barvy, což mu dodává nádech veselosti a radosti. Materiál batohu je vyrobený z 100% polyesteru, což znamená, že je lehký, odolný a snadno se udržuje čistý. Batoh je určen pro dívky, které si chtějí nést své věci v krásném a stylovém batohu.

S rozměry 32x25x15 cm je tento batoh dostatečně prostorný pro všechny potřebné věci. Má jednu hlavní kapsu a jednu přední kapsu, které umožňují snadný a organizovaný způsob nošení. Dvě postranní perforované kapsy jsou skvělé pro pití a drobnosti. Nastavitelné polstrované popruhy zajišťují pohodlné nošení a přizpůsobení velikosti.

Tento batoh je vhodný nejen do školky, ale i na výlety, procházky a dovolené. S Tlapkovou Patrolou na zádech bude každý den dobrodružstvím plným radosti a zábavy pro vaše malé princezny. Poskytnte jim tento stylový a praktický doplněk, který jim udělá každý den ještě veselejší!