Pokémon školní batoh Pikachu

Pokémon školní batoh Pikachu

Je nám líto. Tento produkt je momentálně vyprodaný.

Śkolní aktovka Pokémon s motivem Pikachu je navržena tak, aby byla pohodlná na nošení a zároveň praktická pro organizaci a uchování všech školních potřeb.

Doplněk Batohy školní
  • Produkt není určen k prodeji.
Produkt je legálně licencován a prodáván se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Pokémon školní batoh Pikachu

Představujeme Vám náš poklad v kategorii školních batohů - Pokémon školní batoh Pikachu, který přináší kouzlo oblíbeného animovaného světa do každodenního školního života vašich dětí. Prostý, ale chytrý design tohoto batohu, který kombinuje barvy černou, žlutou a modrou, odráží kouzlo a hravost oblíbeného Pokémon světa.

Tento batoh je vyrobený z 100% polyesteru, který je odolný proti opotřebení a poskytuje dlouhou životnost, což učiní tento batoh perfektním partnerem pro školní roky vašeho dítěte. Anatomicky tvarovaná, polstrovaná a pevná záda zajišťují pohodlí a podporu, zatímco polstrované ramenní popruhy snižují tlak na ramena při nošení těžkých učebnic.

Batoh má dvě hlavní kapsy na zip pro učebnice a sešity, přední kapsu na zip pro svačinu nebo drobnosti a dva boční kapsy pro láhev s vodou a jiné malé předměty. Dva nastavitelné ramenní popruhy umožňují přizpůsobení výšky batohu, zatímco poutko pro nošení v ruce nebo zavěšení poskytuje další možnost nošení.

A co je na tomto batohu nejlepší? Jeho reflexní prvky, které zvýší bezpečnost vašich dětí na cestě do školy a z ní.

Pokud hledáte batoh, který je stylový, pohodlný, praktický a bezpečný, nechte vaše děti ukázat svou lásku k Pokémonům s naším Pokémon školním batohem Pikachu.