Dětská mikina Minecraft Explore šedo zelená 134

Dětská mikina Minecraft Explore šedo zelená 134

Je nám líto. Tento produkt je momentálně vyprodaný.

Dětská mikina Minecraft o velikosti 134. Chlapecká mikina je vyrobena z materiálu, kterým je bavlna a polyester. Mikinu z velké části zaplňuje barva zelená a šedá.

Velikost 134 / 8-9 let
116 128 134 140 152
  • Produkt není určen k prodeji.
Produkt je legálně licencován a prodáván se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Dětská mikina Minecraft Explore šedo zelená 134

Minecraft mikina Explore šedo-zelená ve velikosti 134 je pro vaše dítě ve věku 8-9 let a s výškou 129 - 134 cm dokonalým spojením stylu a pohodlí. Tato mikina je navržena tak, aby vašemu malému dobrodruhovi poskytla teplo a svobodu pohybu během všech jeho her a aktivit.

Šedozelená barva této mikiny je moderní a výrazná, což ji činí skvělým doplňkem do školy i na venkovní dobrodružství. Vaše dítě se v ní bude cítit skvěle a budete klidní vědět, že je zároveň chráněno před chladem.

Tato mikina je vyrobena z 80% bavlny a 20% polyesteru, což zajišťuje, že je měkká na dotek a zároveň odolná. Vnitřní strana je vybavena hřejivým fleecovým materiálem, který vašemu dítěti dodá potřebný komfort v chladnějším počasí.

Tuto mikinu může vaše dítě nosit kdykoliv a kdekoli. Je vhodná na školu, hřiště, do přírody i na návštěvy u přátel. Udělejte svému malému hrdinovi radost tím, že mu dáte tuto stylovou a funkční mikinu Minecraft Explore. Vaše dítě bude nadšené a spokojené, a vy budete mít jistotu, že je v teple a pohodlí.