Pokémon pyžamo dětské Friends 134

Pokémon pyžamo dětské Friends 134

Je nám líto. Tento produkt je momentálně vyprodaný.

Pohodlné dětské pyžamo Pokémon s dlouhým rukávem a kalhoty o velikosti 134. Chlapecké i dívčí pyžamo je vyrobeno z materiálu, kterým je bavlna. Převládající barva pyžama je bílá a modrá.

Velikost 134 / 8-9 let
116 128 134 140 152
  • Produkt není určen k prodeji.
Produkt je legálně licencován a prodáván se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Pokémon pyžamo dětské Friends 134

Pokémon pyžamo dětské Friends ve velikosti 134 je skvělým způsobem, jak udělat radost vašemu malému trenérovi Pokémonů. Toto pyžamo je určeno pro děti ve věku 8-9 let a s výškou 129 - 134 cm. S krásnými motivy Pokémonů a pohodlným designem je to pyžamo, které bude vašemu dítěti zaručeně chutnat.

Toto pyžamo má dlouhý rukáv, což zajistí, že vaše dítě bude mít pohodlný spánek i během chladných nocí. Vyrobeno z 100% bavlny, je to měkké a příjemné na dotek, což zajišťuje pohodlný spánek vašeho malého dobrodruha.

Barva tohoto pyžama, modrá a béžová, připomene vašemu dítěti oblíbený Pokémon svět a udělá každou noc zvláštní. Vaše dítě si zamiluje toto pyžamo a bude se těšit na každý spánek.

Nečekejte a udělejte svému dítěti radost tím, že mu zakoupíte toto skvělé Pokémon pyžamo dětské Friends ve velikosti 134 ještě dnes. Buďte si jisti, že bude spát v pohodlí a se stylem.