Pokémon pyžamo dětské Pika 134

Pokémon pyžamo dětské Pika 134

Je nám líto. Tento produkt je momentálně vyprodaný.

Pohodlné dětské pyžamo Pokémon s dlouhým rukávem a kalhoty o velikosti 134. Chlapecké i dívčí pyžamo je vyrobeno z materiálu, kterým je bavlna. Převládající barva pyžama je černá a zelená.

Velikost 134 / 8-9 let
116 128 134 140 152
  • Produkt není určen k prodeji.
Produkt je legálně licencován a prodáván se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Pokémon pyžamo dětské Pika 134

Pokémon pyžamo dětské Pika ve velikosti 134 je dokonalým dárek pro vašeho malého dobrodruha. Toto pohodlné pyžamo s dlouhým rukávem je určeno pro chlapce ve věku 8-9 let s výškou 129-134 cm.

S elegantními barvami černé a zelené se toto pyžamo stává nejen skvělým oblečením pro spaní, ale také stylovým oděvem, který připomíná oblíbené Pokémony. Vaše dítě se bude cítit jako skutečný trenér Pokémonů.

Toto pyžamo je vyrobeno z 100% bavlny, což zaručuje pohodlí a teplo během celé noci. Vaše dítě se bude těšit na každý večer, kdy si může obléknout své oblíbené Pokémon pyžamo.

Dejte svému malému hrdinovi možnost vstoupit do světa Pokémonů, ať už je to před spaním nebo během hraní. Pokémon pyžamo dětské Pika 134 udělá z každého večera nezapomenutelný zážitek.

Nyní můžete udělat vašemu dítěti radost tím, že mu poskytnete toto úžasné pyžamo. Kupte ho ještě dnes a podpořte jeho Pokémoní dobrodružství!