Softshellové kalhoty dětské nezateplené Dino tmavě šedé 122

Softshellové kalhoty dětské nezateplené Dino tmavě šedé 122

Je nám líto. Tento produkt je momentálně vyprodaný.

Kvalitní dětské softshellové kalhoty Kugo o velikosti 122. Chlapecké i dívčí kalhoty jsou vyrobeny z materiálu, kterým je polyester. Převládající barva kalhot je černá a šedá.

Velikost 122 / 6-7 let
  • Produkt není určen k prodeji.

Jak na softshell

Softshell je moderní materiál, který je voděodolný, prodyšný a zároveň odolný vůči větru. Aby si však zachoval své vlastnosti, je důležité se o něj správně starat.

Praní
Softshellové kalhoty dětské nezateplené Dino tmavě šedé 122 perte na jemný cyklus ve vlažné vodě, nejlépe tedy na 30 stupňů. Před praním zapněte všechny zipy a suché zipy, aby se zabránilo poškození. Při praní používejte speciální prací prostředek určený pro funkční textilie. Vyhněte se používání bělidla a avivážních prostředků, které by mohly narušit prodyšnou membránu. Drobné nečistoty stačí odstranit navlhčeným hadříkem.

Sušení
Softshellové kalhoty dětské nezateplené Dino tmavě šedé 122 sušte volně položené na sušáku nebo v sušičce na nízkou nebo střední teplotu. Vyhněte se sušení na přímém slunci nebo blízko přímých zdrojů tepla.

Impregnace
Pro zachování vodoodpudivosti softshellu je potřeba ho pravidelně impregnovat. Impregnaci nanášejte na suchý a čistý softshell.

Skladování
Softshellové kalhoty dětské nezateplené Dino tmavě šedé 122 ukládejte do suchého prostředí. Vyvarujte se dlouhodobému skladování ve složeném stavu, aby nedošlo k poškození materiálu nebo membrány.

Podobné produkty