Minecraft tričko TNT červené 128

Minecraft tričko TNT červené 128

Je nám líto. Tento produkt je momentálně vyprodaný.

Dětské tričko Minecraft s dlouhým rukávem o velikosti 128. Chlapecké i dívčí tričko je vyrobeno z materiálu, kterým je bavlna. Na celkovém designu se podílí červená barva.

Velikost 128 / 7-8 let
116 128 134 140 152
  • Produkt není určen k prodeji.
Produkt je legálně licencován a prodáván se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Minecraft tričko TNT červené 128

Minecraft tričko TNT ve velikosti 128 je pro malé dobrodruhy ve věku 7-8 let s výškou mezi 123 a 128 cm neuvěřitelně výjimečným oblečením. S jeho červenou barvou a výrazným motivem TNT je to perfektní způsob, jak vykročit do světa Minecraftu a vyjádřit svou vášeň k této oblíbené hře.

Toto tričko je vyrobeno z 100% bavlny, což zajišťuje pohodlí a snadnou údržbu. Jeho dlouhý rukáv je skvělý na chladnější dny a večery, takže vaše dítě se bude cítit pohodlně a stylově po celý rok.

Nakupování tohoto trička je skvělým způsobem, jak udělat svým dětem radost. Navíc jim poskytne možnost vyzdobit se svým oblíbeným herním motivem a zároveň si užívat pohodlí a kvalitu.

Toto červené Minecraft tričko TNT je vhodné pro chlapce i dívky ve věku 7-8 let, ale také pro všechny, kteří chtějí přinést trochu zábavy a radosti do svého šatníku. Nečekejte a udělejte svým malým dobrodruhům radost tím, že jim zakoupíte toto úžasné tričko ještě dnes!