Minecraft batoh Creeper

Minecraft batoh Creeper

549 Kč s DPH
453,72 Kč bez DPH

Udělejte radost malým dobrodruhům s Minecraft batohem Creeper! Zelená barva, 100% polyester. Kvalitní materiál s polstrovanými popruhy, pro chlapce i dívky.

Doplněk Batohy
  •  Poslední 2 kusy
Produkt je legálně licencován a prodáván se souhlasem vlastníků licenčních práv.
Dostupné i na prodejně za stejnou cenu.
Hned zítra do 15:00 hod. předáme dopravci.
Balíkovna 49,- Kč
Zásilkovna 89,- Kč
Česká pošta 99,- Kč


Materiál: 100% polyester
Barva: zelená
Určení: pro chlapce i dívky
Údržba:

Rozměry: 35x25x12 cm

Kvalitní, pevný materiál

Polstrované popruhy

1 hlavní kapsa

1 přední kapsa

2 postranní kapsa

Minecraft batoh Creeper

Minecraft batoh Creeper je neodolatelným způsobem, jak rozjasnit oči vašich dětí a zároveň jim poskytnout skvělý a praktický doplněk. Bez ohledu na to, zda jsou vaši nejmenší fanoušky Minecraftu nebo milovníci dobrodružství obecně, tento batoh je pro ně tím pravým.

Svěží zelená barva batohu navozuje vzrušení dobrodružství v Minecraft světě. Vyrobený z 100% polyesteru, tento batoh je odolný, spolehlivý a připravený čelit každé výzvě.

Rozměry batohu jsou 35x25x12 cm, což znamená, že je dostatečně prostorný pro všechny důležité věci. Polstrované popruhy zajišťují pohodlné nošení, ať už jdou vaše děti do školy, na výlet nebo na hru s přáteli.

Batoh disponuje jednou hlavní kapsou pro větší věci, jednou přední kapsou pro drobnosti a dvěma postranními kapsami pro různé potřeby. Jeho kvalitní provedení a pevný materiál z něj dělají skvělého společníka pro každý den.

Nechte vaše děti prozkoumávat svět Minecraftu s batohem Creeper na zádech. Tento batoh spojuje oblíbenou tematickou barvu a ikonický motiv Creepera s praktičností a pohodlím pro každý den. Buďte pro své malé dobrodruhy inspirací a dopřejte jim tento stylový a funkční doplněk.

Podobné produkty

Minecraft batoh Steve a Zombies šedý

Minecraft batoh Steve a Zombies šedý

406 Kč
Poslední kus
 Batohy
Minecraft Studentský / sportovní batoh

Minecraft Studentský / sportovní batoh

590 Kč
Poslední 2 kusy
 Batohy