Pokémon sběratelské A5 album na karty Unicorn 360

Pokémon sběratelské A5 album na karty Unicorn 360

199 Kč s DPH
164,46 Kč bez DPH

Přineste radost malým sběratelům s Pokémon sběratelským A5 albem na karty Unicorn 360. Skvělý způsob, jak uchovat a prezentovat sbírku s lehkostí a stylem!

Doplněk Karty
  •  Skladem
Produkt je legálně licencován a prodáván se souhlasem vlastníků licenčních práv.
Dostupné i na prodejně za stejnou cenu.
Hned zítra do 15:00 hod. předáme dopravci.
Balíkovna 49,- Kč
Zásilkovna 89,- Kč
Česká pošta 99,- Kč


Barva: růžová, zelená
Určení: pro chlapce i dívky

Album má 10 stránek

Pojme 40 karet

Při oboustranném vkládání 80 karet

Stránka na 4 karty

2 přidané stránky, které umožní uschování 4 oversize karet

Pokémon sběratelské A5 album na karty Unicorn 360

Představujeme vám sběratelské A5 album na karty Pokémon Unicorn 360 – dokonalý způsob, jak udělat vaše děti šťastné a nadšené! Toto kouzelné album je ideálním místem pro uskladnění a prezentaci vaší sbírky karet Pokémon.

S růžovou a zelenou barvou přináší album do vašeho světa trochu barevného lesku. Určeno pro chlapce i dívky, toto album osloví všechny milovníky Pokémonů bez ohledu na pohlaví.

S 10 stránkami a možností uschování až 40 karet nabízí toto album dostatek prostoru pro uspořádání a ochranu vašich oblíbených karet. Při oboustranném vkládání můžete na stránky umístit až 80 karet, což je skvělé pro každého sběratele.

Každá stránka pojme 4 karty, což znamená, že můžete elegantně prezentovat své poklady. Navíc jsou zde 2 přidané stránky, které umožní uschování 4 oversize karet. Vaše sbírka bude v bezpečí a zároveň krásně vystavena.

Přineste svým dětem radost a potěšení tím, že jim poskytnete krásné místo pro jejich Pokémoní poklady. S tímto součástníkem sběratelských dobrodružství budou vaše děti nadšené a šťastné.

Podobné produkty