Minecraft tričko Zombies modré 128

Minecraft tričko Zombies modré 128

Je nám líto. Tento produkt je momentálně vyprodaný.

Dětské tričko Minecraft s krátkým rukávem o velikosti 128. Chlapecké tričko je vyrobeno z materiálu, kterým je bavlna. Tričko z velké části zaplňuje barva modrá.

Velikost 128 / 7-8 let
  • Produkt není určen k prodeji.
Produkt je legálně licencován a prodáván se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Minecraft tričko Zombies modré 128

Minecraft tričko Zombies modré ve velikosti 128 je dokonalým doplňkem pro vaše malé hráče ve věku 7-8 let, kteří měří mezi 123 - 128 cm. Tohle stylové tričko spojuje jejich herní vášeň s pohodlím a moderním designem, aby se cítili skvěle a vypadali skvěle zároveň.

S nápaditým motivem Zombies z oblíbené hry Minecraft se toto tričko stává nejen oblečením, ale také výrazem jejich lásky k hernímu světu. Materiál z 100% bavlny poskytuje nejen pohodlí, ale i volnost pohybu, což je zvláště důležité pro aktivní děti.

Minecraft tričko Zombies modré je určeno speciálně pro chlapce ve věku 7-8 let, kteří si užívají hru Minecraft a chtějí svou vášeň vyjádřit i v módním světě. Modrá barva dodává tričku svěží vzhled a výrazný motiv Zombies udělá dojem.

Toto tričko je ideálním způsobem, jak udělat radost vašim dětem, ať už hrají hru Minecraft nebo ne. Vhodné jako dárek pro narozeniny, svátek nebo jen tak, abyste jim udělali radost. S Minecraft tričkem Zombies modré získají nejen nový kousek do šatníku, ale také zábavný a stylový vzhled.

Podobné produkty

Minecraft tričko HOSTILE červené 128

Minecraft tričko HOSTILE červené 128

297 Kč
Poslední 2 kusy
 128 / 7-8 let
Minecraft tričko STEVE modré 128

Minecraft tričko STEVE modré 128

297 Kč
Poslední kus
 128 / 7-8 let